Efektywne sposoby na odkwaszenie i oczyszczenie organizmu z toksyn

Każdego dnia, dostarczamy do naszego organizmu różnego rodzaju produkty spożywcze. Cechują je różne właściwości, wartości odżywcze i mineralne. Niestety, dieta przeciętnego Polaka pozostawia wiele do życzenia. Jemy nie tylko niezdrowo, ale i nieregularnie, co skutkuje różnymi problemami trawiennymi.

Organizmy Polaków są zwykle zanieczyszczone i zakwaszone. Te dwie przypadłości mają ogromny wpływ na tempo trawienia pokarmów oraz dyspozycję całego układu trawiennego oraz jelit, nerek i wątroby.

Jak pozbyć się toksyn z organizmu?

Zabiegiem, który należy regularnie przeprowadzać jest detoksykacja, czyli eliminacja toksyn z organizmu. Wszechobecne szkodliwe substancje dostarczamy w wodzie, wdychanym powietrzu oraz pożywieniu.

Detoksykację organizmu najwygodniej przeprowadzić przy wykorzystaniu suplementów diet. Szczególnie efektywne okazują się środki wzbogacane błonnikiem witalnym – substancją, której efektywność została wielokrotnie potwierdzona przez badania kliniczne.

Alternatywnie, organizm można oczyścić stosując diety głodówkowe. Niosą one jednak ryzyko wystąpienia efektu jojo i osłabienia organizmu.

Jak wyeliminować zakwaszenie organizmu?

Prawidłowy odczyn pH w organizmie powinien wynosić od 7,35 do 7,45. Każdy inny, może skutkować pojawieniem się dyskomfortu trawiennego i zaburzeniami jelitowymi.

Zbytnia zasadowość lub kwasowość organizmu może być eliminowana na trzy różne sposoby. Pierwszym, zdecydowanie najefektywniejszym są suplementy diety. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Spirulin Plus – preparat o niezwykle wysokiej efektywności.

Drugą metodą są domowe receptury, oparte na sodzie oczyszczonej, occie jabłkowych oraz soku z limonki i cytryny. Mikstury tego typu są skuteczne, ale wygoda stosowania pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Ostatnim rozwiązaniem na zakwaszony organizm jest specjalna dieta zasadowa. Oparta na produktach zasadotwórczych bywa bardzo skuteczna, ale nie każdy organizm dostosowuje się szybko do tak radykalnej zmiany w nawykach żywieniowych.

Spirulin Plus – co musisz wiedzieć o tym suplemencie?

Jednym z rozwiązań jest Spirulin Plus – suplement diety oparty na spirulinie, chlorelli i mniszku lekarskim. Czy działa? Jakie są opinie na jego temat?

Spirulin Plus – opinie
Najlepszą recenzją i rekomendacją suplementów diet oraz leków są opinie innych konsumentów. Postanowiliśmy zebrać kilka, najciekawszych, które zobrazują skuteczność i sposób działania tego preparatu.

Katarzyna, 26 lat, portal Ceneo.pl
Spirulin Plus to preparat działający bardzo szybko. U mnie poprawa została zauważona już po około tygodniu. W pierwszej kolejności zniknęło uczucie kwasowości z ust, następnie wyeliminowałam pulsacyjne bóle w żołądku. Po około miesiącu uregulowany został rytm wypróżnień. Po dwóch miesiącach pH wróciło do normy i wynosiło około 7,40.

Roman, 41 lat, portal Opineo.pl
Stosowanie Spirulin Plus to jedna wielka korzyść. Postanowiłem wykorzystać ten preparat w celu pozbycia się dyskomfortu trawiennego i problemów z wypróżnianiem. Efekty? Przyszły już po dwóch tygodniach stosowania. Całkowity efekt po trzech miesiącach. Suplement może i nie najtańszy, ale z całą pewnością skuteczny.

Małgorzata, 28 lat, forum Wizaż.pl
Co do Spirulin Plus to osobiście mam same pozytywne odczucia. Środek działa niesamowicie szybko – wystarczy tydzień suplementacji by poczuć sporą różnicę. Ja z całą pewnością nie mogę czuć się zawiedziona. Po miesiącu stosowania pH wróciło do „normy”. Efekty są trwałe, bo przez 6 miesięcy nie miałam żadnych problemów. Niestety, moje odżywianie pozostawia wiele do życzenia i aktualnie znów suplementuję Spirulin Plus.

Podsumowanie

Zakwaszenie organizmu to niezwykle poważna dolegliwość, której konsekwencje mogą nieść za sobą nawet śmierć. Dlatego też, absolutnie kluczowe dla naszego zdrowia jest regularne odkwaszanie i doprowadzanie do równowagi kwasowo-zasadowej. pH w organizmie powinno wynosić od 7,35 do 7,45.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *