Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Badania.

Czy wiesz, że według badań profesora Izdebskiego, przeciętna długość członka Polaka to aż 17,6 centymetra? Mimo to, nadal wielu mężczyzn ma kompleksy. Dlaczego tak się dzieje? Czy rozmiar penisa ma faktyczne znaczenie?

Rozmiar penisa, czyli kilka mitów w które tak chętnie wierzymy

MIT NUMER 1: Nie zaspokoję kobiety małym penisem.
To oczywiście nieprawda. Wszak, kobieca pochwa ma głębokość naturalną w granicach 10 centymetrów. Oznacza to, że pełną penetrację można przeprowadzić dysponując niewielkim członkiem.

MIT NUMER 2: Osoby z niewielkim penisem częściej mają zaburzenia erekcji
Jedna rzecz nie ma z drugą nic wspólnego, pod jednym warunkiem – gdy akceptujemy gabaryty naszego penisa. Jeśli jednak mamy kompleksy – to faktycznie, stres może sprawić, że członek „odmówi posłuszeństwa”.

MIT NUMER 3: Rozmiar penisa jest najważniejszy
Z tym mitem trudno polemizować. Nie mniej jednak, opinie wielu kobiet mówią zupełnie coś odwrotnego. Dla wielu Pań zdecydowanie istotniejsze jest to jakim kochankiem jest mężczyzna, a nie to jakim „sprzętem” dysponuje.

Czy rozmiar ma znaczenie? Badania, a nie opinie pojedynczych jednostek.

To oczywiste, że odpowiedzi na pytanie „Czy rozmiar ma znacznie?” są różne. W przeciwnym wypadku kwestia ta zostałaby rozwiązana raz na zawsze.

W 2002 roku, ankietę dotyczącą gabarytów penisa przeprowadził doktor Francken. Celem było znalezienie odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, jaki procent kobiet uważa rozmiar penisa za ważny. Jesteście ciekawi?

Wyniki ankiety prezentowały się następująco:

  • Rozmiar penisa jest BARDZO WAŻNY: 1%
  • Rozmiar penisa jest WAŻNY: 20%
  • Rozmiar penisa NIE JEST ZBYT WAŻNY: 55%
  • Rozmiar penis jest całkowicie NIEWAŻNY: 24%

Ankieta została przeprowadzona na 375 aktywnych seksualnie kobietach.

Jak wygląda optymalny rozmiar penisa? Badania naukowe.

Temat seksualności jest bardzo ważny. Coraz częściej, pokonujemy „tabu” i ochoczo o nim rozmawiamy. Podobnie było w Stanach Zjednoczonych, gdzie 80 kobiet zdecydowało się wziąć udział w badaniu, które miało na celu określić wymiary optymalnego penisa.

Okazuje się, że Panie wcale nie uważają, że IM DŁUŻSZY, TYM LEPSZY. Optymalna długość penisa została ustalona na poziomie 16,0 centymetrów.

„Kompleks małego penisa”jak z nim walczyć?

Jak zauważają seksuologowie – kompleksy związane z wielkością penisa nie zawsze są zasadne. Wręcz przeciwnie – bardzo często, mężczyźni, którzy posiadają członki większe niż średnia obliczona przez profesora Izdebskiego mają kompleksy.

Problem ten jest znacznie bardziej skomplikowany. Według wielu, wynika z faktu, iż mężczyźni w pewnym stopniu podejmują rywalizację. Dla części męskiej populacji – penis jest swojego rodzaju miarą męskości.

Walka z kompleksami tego typu nie jest łatwa. Problem jest bowiem bardzo mocno zakorzeniony. Często pojawia się w głowie młodych mężczyzn – powoduje wstyd, zażenowanie i bezsilność. Co więcej, Panowie rzadko kiedy są zdolni do szczerej rozmowy z seksuologiem. Znacznie powszechniejsze jest poszukiwanie rozwiązania powiększającego penisa.

Chcę powiększyć penisa, czyli sposoby na większego członka

Wielu mężczyzn mimo wszystko decyduje się na ingerencję w wielkość swojego penisa. Dla tych, którzy są zdecydowani przygotowaliśmy małe zestawienie wraz z krótkim opisem.

  • Suplementy diet – rozwiązanie o różnej skuteczności. Nie otrzymujemy gwarancji efektywności, ale jak pokazują liczne opinie – sposób ten może być naprawdę efektywny. Rekomendowany preparat: Member XXL.
  • Pompki do penisa – poprawiają ukrwienie, co może mieć dobry wpływ na sprawność seksualną. Dają doraźny efekt.
  • Powiększanie kwasem hialuronowym – zabieg aplikacji kwasu hialuronowego to metoda dająca świetne rezultaty, ale… w objętości a nie długości penisa. Efekty utrzymują się do 24 miesięcy.
  • Nacięcie więzadeł wieszadłowych (zabieg chirurgicznych) – rozwiązanie to pozwala wydłużyć penisa nawet o 4-5 centymetrów (w zależności od anatomicznej budowy).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *